(آموزشی)

بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده یا دیتابیس به مجموعه ای از اطلاعات با ساختار منظم گفته می شود. این پایگاه های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه ها و رایانه ها قابل دسترسی باشند ذخیره می شوند و در یک پایگاه داده توصیف ساخت یافته ای برای موجودیت های آن وجود دارد

(سئو (بهینه سازی سایت))

بالا بردن رتبه وب سایت در موتورهای جستجو، بازدید وب سایت شما را ارتقاء می دهد زیرا رتبه وب سات بر اساس تعداد کاربران شما می باشد و هر چه تعداد کاربران وب شما بیشتر باشد و مدت زمان بیشتری در سایت شما فعالیت نمایند وب سایت شما رتبه بهتری خواهد داشت.

(برنامه نویسی وب)

مهمترین هدف از راه اندازی و طراحی سایت های تبلیغاتی درآمد زایی از طریق وب می باشد. با توجه به پربازدید بودن این وب سایت ها و داشتن مخاطبین زیاد، می توانند منبع خوبی برای کسب درآمد از طریق اینترنت و وب سایت باشد.

(برنامه نویسی وب)

آموزش آنلاین یکی از روشهای آموزش بوده که میتوان گفت برترین نوع آموزش محسوب می شود. در این روش، فراگیران می توانند با مشاهده محتوای آموزشی که به صورتهای مختلف توسط مدرس تهیه شده است، محیط یک کلاس واقعی را تجربه کنند .

(طراحی اپلیکیشن موبایل)

این دسته از اپلیکیشن ها در زمینه خدمات خانگی، لوله کشی، برق کاری و ... وارد بازار شده و بستری را فراهم آورده تا شما برای انجام امور خود به راحتی به متخصصین مورد نیازتان در زمینه مورد نظر دسترسی پیدا کنید. از طرفی، فضای اشتغال به کار برای افراد متخصص ایجاد می نماید.

(طراحی اپلیکیشن موبایل)

از آن جا که امروزه فروشگاه های مجازی رشد خوبی داشته اند و در حال حاضر میلیون ها مشتری بالقوه نیز از این فروشگاه ها خرید میکنند، داشتن یک فروشگاه مجازی یک ابزار بسیار قدرتمند برای کسب و کار های مختلف به حساب می آید.

(آموزشی)

امروزه زبانهای برنامه نویسی تحت ویندوز به دلیل سادگی در یادگیری و امکاناتی که دارد بیش از پیش مورد توجه برنامه نویسان قرار گرفته است. همچنین به دلیل پشتیبانی از مفاهیم شی گرایی، چندریختی و وراثت مورد استقبال برنامه نویسان قرار می گیرند.

(سئو (بهینه سازی سایت))

تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه وب سایت به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وب سایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که بلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.

(آموزشی)

اندروید سیستم‌عاملی است که گوگل برای تلفن همراه قرار داده و یک سیستم عامل به معنای واقعی متن باز می باشد به گونه ای که امکان استفاده از توابع داخلی گوشی موبایل را به برنامه نویسان می دهد تا بتوانند اپلیکیشن های قدرتمند و کاربردی برای کاربران بسازند.

(آموزشی)

آموزش زبان های برنامه نویسی وب یکی از حوزه هایی است که امروزه مورد استقبال علاقمندان این رشته قرار گرفته و بازار کار خوبی دارد. زبان های برنامه نویسی تحت وب در حالت کلی به دو بخش تقسیم می شوند. 1- زبان های سمت کاربر 2- زبان های سمت سرور

(برنامه نویسی وب)

کارشناسان وب و گروه برنامه نویسی دریافتند که افراد برای خرید کردن باید مدت زمانی را صرف کنند تا بتوانند کالای مورد نظر خود را بخرند. با توجه به اینکه همه ما میدانیم که خرید کردن بسیار لذت بخش است اما گاهی افرادی را می بینیم که به دلیل درگیری های روزمره خسته می شوند و رفتن به خرید نه تنها برای آنها لذت بخش نیست بلکه بسیار زجرآور است.

(برنامه نویسی وب)

سامانه های اداری نرم افزارهای متنوعی هستند که برای ایجاد، جمع آوری، ذخیره و تغییر اطلاعات کارهای اصلی سازمان به صورت الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اتوماسیون اداری به خودکار سازی و بهینه سازی رویه‌های جاری سازمان‌ها کمک می‌کند.

(طراحی اپلیکیشن موبایل)

طراحی این برنامه جهت رزرو نوبت در هر زمان و مکانی استفاده می شود. به راستی می توانید در روز و ساعت دلخواه خودتون نوبت بگیرید.هدف از طراحی اپلیکیشن صرف جویی در وقت کاربران آنلاین است.

بشتابید
اگر کسب و کار شما اینترنتی نیست، متاسفانه شما مالک یک کسب‌وکار از رده خارج و رو به زوال هستید...!

تولید نرم افزارهای سفارشی: بهترین راه برای حصول اطمینان از اینکه یک نرم‌افزار، مناسبِ نیازهای منحصر به فرد کسب و کار شماست.