آموزش دیتابیس
(آموزشی)

بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده یا دیتابیس به مجموعه ای از اطلاعات با ساختار منظم گفته می شود. این پایگاه های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه ها و رایانه ها قابل دسترسی باشند ذخیره می شوند و در یک پایگاه داده توصیف ساخت یافته ای برای موجودیت های آن وجود دارد

آموزش برنامه نویسی ویندوز
(آموزشی)

امروزه زبانهای برنامه نویسی تحت ویندوز به دلیل سادگی در یادگیری و امکاناتی که دارد بیش از پیش مورد توجه برنامه نویسان قرار گرفته است. همچنین به دلیل پشتیبانی از مفاهیم شی گرایی، چندریختی و وراثت مورد استقبال برنامه نویسان قرار می گیرند.

آموزش برنامه نویسی موبایل
(آموزشی)

اندروید سیستم‌عاملی است که گوگل برای تلفن همراه قرار داده و یک سیستم عامل به معنای واقعی متن باز می باشد به گونه ای که امکان استفاده از توابع داخلی گوشی موبایل را به برنامه نویسان می دهد تا بتوانند اپلیکیشن های قدرتمند و کاربردی برای کاربران بسازند.

آموزش برنامه نویسی وب
(آموزشی)

آموزش زبان های برنامه نویسی وب یکی از حوزه هایی است که امروزه مورد استقبال علاقمندان این رشته قرار گرفته و بازار کار خوبی دارد. زبان های برنامه نویسی تحت وب در حالت کلی به دو بخش تقسیم می شوند. 1- زبان های سمت کاربر 2- زبان های سمت سرور

بشتابید
اگر کسب و کار شما اینترنتی نیست، متاسفانه شما مالک یک کسب‌وکار از رده خارج و رو به زوال هستید...!

تولید نرم افزارهای سفارشی: بهترین راه برای حصول اطمینان از اینکه یک نرم‌افزار، مناسبِ نیازهای منحصر به فرد کسب و کار شماست.