آریا نرم افزار


شرکت آریا نرم‌افزار با شماره ثبت 1330 فعالیت خود را رسما از سال 1384 در زمینه نرم‌افزار، فناوری اطلاعات (IT) و تجارت الکترونیک با هدف گسترش تکنولوژی نرم‌افزاری و پدید آوردن رویکردهای نو در این صنعت آغاز نمود. این شرکت با گرد هم آوردن جمعی از اساتید برجسته دانشگاه و دانشجویان ممتاز و علاقمند در این رشته کار خود را آغاز نمود. چشم انداز ما تلاش در جهت زمینه‌سازی برای پیشرفت متخصصین و ایده پردازان جوان سرشار از خلاقیت است تا بستر لازم برای کسب دانش و تجربه ورود به بازار کار فراهم آید.
از جمله خدماتی که در این شرکت ارائه می‌شود :
 
 
شاخه اصلی حوزه فعالیت شرکت آریا نرم‌افزار،  آموزش طراحی وب‌سایت،  آموزش ساخت اپلیکیشن، خدمات طراحی سایت و تولید اپلیکیشن‌های موبایل است.
دپارتمان آموزش متشکل از مدیرعامل شرکت، جناب آقای مهندس مهدی عباسی، مدرس برجسته دانشگاه با رویکرد آموزش کاربردی و پروژه محور در زمینه آموزش تکنولوژی‌ها و زبان‌های برنامه نویسی موبایل،  برنامه نویسی وب و آموزش پیشرفته دیتابیس فعال می‌باشد.
دپارتمان برنامه‌نویسی متشکل از دو واحد برنامه‌نویسی وب‌سایت و برنامه‌نویسی موبایل (android) می‌باشد.
خدمات طراحی سایت شامل دو واحد طراح سایت (Designer) و برنامه‌نویس وب(web developer)  می‌باشد.  تیم برنامه‌نویس متشکل از  6 کارشناس متخصص و آشنا با جدیدترین تکنولوژی‌های روز ، که در زمینه طراحی و توسعه وب سایت‌های فروشگاهی، تبلیغاتی، آموزشی و سامانه‌های اداری فعالیت می‌کنند.
تیم برنامه نویس اندروید متشکل از 4 کارشناس متعهد و باتجربه در این امر که در زمینه توسعه و ساخت اپلیکیشن‌های فروشگاهی، نوبت‌دهی و خدماتی فعالیت دارند.
دپارتمان سئو متشکل از 6 کارشناس متخصص و 10 کارآموز مسلط بر جدیدترین الگوریتم‌های رتبه‌بندی موتورهای جستجو و اصول مقاله نویسی در زمینه تولید محتوای وب سایت و افزایش رنکینگ سایت در موتورهای جستجوگر فعالیت می‌نماید. در این راستا بسیار خرسندیم که افتخار ارائه خدمات به سازمان‌ها، نهادهای دولتی و خصوصی زیادی در حوزه‌­های یاد شده را داشته‌ایم.

تخصص شرکت


خدمات خلاقانه - 14 سال
طراحی و تولید سامانه‌ها و وب سایت‌های اینترنتی - 9 سال
طراحی و تولید اپلیکیشن‌های تلفن همراه- 6 سال
تولید محتوا و سئو - 5 سال

چند کلمه از مدیرعامل شرکت


امروز شرکت آریا نرم‌افزار پس از گذشت چهارده سال فعالیت و تجربه‌اندوزی در راه خدمت رسانی و به عنوان یکی از پیشگامان حوزه نرم‌افزار در کشور عزیزمان ایران وظیفه خود می‌داند که ادامه‌دهنده راه پیشقراولان و بنیانگذران این عرصه باشد.

خط مشي ما از ابتدا تا كنون نوآوري در طراحي و توليد نرم‌افزارهاي نوين بر مبنای پاسخگويي به نيازها و خواسته‌هاي مشتریان بوده است و پس از اين نيز با تلاش مضاعف، شاهد گام‌های رو به پیش ما در این عرصه خواهید بود.

استراتژی آریا نرم‌افزار در عرصه منابع انسانی همواره جذب جوانان مستعد بوده است. لذا تصمیم داریم که آریا نرم‌افزار را به سطحی ارتقا بدهیم که موفق‌ترین شرکت نرم‌افزاری خاورمیانه باشد. پایه قراردادن مشتری به عنوان سرمایه اصلی، سرمایه‌گذاری روی محصولات جدید، اعتقاد به عملی‌کردن ایده‌ها، حرفه‌ای‌گری، توجه ویژه به افراد با عملکرد بالا و اشتیاق متفاوت بودن، اصولی‌ست که می‌تواند فعالیت تیمی ما را تقویت کند و رسیدن به اهداف بزرگ را تسریع بخشد.

مهدی عباسیمدیر عامل و موسس شرکت آریا نرم‌افزار

0
متخصص
0
مشتری خوشحال

چرا شرکت آریا نرم‌افزار را انتخاب کنید؟

استانداردهای حرفه‌ای

با ارتقاء سطح دانش، مهارت، و شایستگی کارکنان به عنوان اصلی‌ترین منبع سازمانی موفق به تولید Framework‌های تحت وب مطابق با به‌روز‌ترین تکنولوژی برای تولید نرم‌افزارهای منطبق با استانداردهای روز دنیا و نرم‌افزارهای کسب و کار با رویکرد ERP2 شده‌ایم.

بهبود مستمر

با راه‌اندازی دپارتمان‌های آموزشی علوم جدید IT با رویکرد ایجاد دانش سازمانی و شناسایی نیازهای مشتری در راستای ارتقاء سطح رضایت مشتری، بهبود مستمر، سرعت و دقت در ارائه راهكارهاي امن، يكپارچه، كارا و با كاربري آسان، در راستای افزایش کیفیت خدمات بوجود آوردایم.

قیمت مورد قبول

حذف فعالیت‌های تکراری و فاقد ارزش افزوده با به کارگیری کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات و تسریع در انجام فرایندها قیمت را تا حد چشمگیری کاهش داده است.

خدمات پس از فروش مناسب

با وجود متخصص ترین نیروها، ارائه خدمات پس از فروش لحظه‌ای که بارزترین معیار انتخاب می‌باشد فراه شده است.

برخی از آخرین مشتریان شرکت